ورود ثبت نام

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ترجمه وب سایت

ترجمه وب سایت و بصورت کلی وب سایت های چندزبانه، این روزها دیگر از ضروریات هر تجارت بین المللی است. امروزه قريب به اتفاق سايت های موفق در عرصه بين المللی از دو يا چند زبان درطراحی سايت بهره ميبرند. مشتريان كالاها و خدمات نيز براي دستيابی به محصول و خدمات مورد نياز خود، اولين گزينه ای را كه براي تحقيق استفاده ميكنند اينترنت است. حتي ميتوان گفت كه مشتريان با نگاه به سايت شما درباره كالا يا خدمات شما قضاوت خواهند كرد و با توجه به قرار گرفتن کشورمان ایران در میان بازار های متعدد بین المللی، از شمال به کشورهای آسیای میانه با زبان روسی، از غرب به ترکیه با زبان ترکی استانبولی، از شرق به پاکستان و هند با زبان انگلیسی و از جنوب به بازارهای گسترده کشورهای عرب زبان، ایجاد ارتباط دقیق با این همسایگان امری حیاتی در جهت ایجاد کسب کار موفق است. همچنین با توجه به برخی شباهت های دینی و فرهنگی ما با کشورهای عرب زبان و همه گیر بودن زبان انگلیسی در میان کلیه کشورهای دنیا معرفی کسب و کار به دو زبان های عربی و انگلیسی از مهمترین اولویت های استراتژیک بین المللی برای شرکتها و صاحبان کسب و کار در ایران است.

 website

 بومی سازی وب سایت (Localisation)

با توجه به شناخته شدن زبان انگليسی به عنوان زبان رسمی بين الملل و همچنين همسايگی ما با كشورهاي عرب زبان از جنوب و روسیه از شمال و ترکیه و اتحادیه اروپا، به نظر ميرسد ترجمه وب سایت و معرفی محصولات و خدمات به زبانهای انگلیسی، روسی، ترکی استانبولی و بخصوص عربی يكي از اولويت های اصلی هر شركت تجاری، خدماتی و یا توليدی است كه ميخواهد پا در عرصه تجارت و خدمات بين الملل بگذارد.

 Location

ترجمه وب سایت

ایران ترجمه با تکیه بر تجربیات گذشته در ترجمه وب سایت و بومی سازی وب سایت های بسیاری از شرکت ها، کارخانجات، مشاغل و صاحبان کسب و کار، با همراهی مترجمان ایرانی و Native، کلیه محتوای وب سایت ها، اعم از سایت های استاتیک و داینامیک، صفحات اصلی، صفحات داخلی، بانک های اطلاعاتی و ... را به کامل‌ترین شکل ممکن به انجام برساند.

 

خدمات ترجمه وب سایت

  • ترجمه وب سایت به زبانهای انگلیسی، عربی، روسی، چینی و سایر زبانها
  • ترجمه محتوی سایت، شامل اخبار و مطالب سایت های خبری و آموزشی
  • ترجمه وب سایت و بومی سازی نرم افزارهای چند زبانه
  • عقد قرارداد ترجمه وب سایت بصورت پیمانکاری یا پروژه ای با سایت های علمی و خبری که روزانه مطالب ترجمه شده منتشر می‌کنند
  • ترجمه وب سایت های تولیدی و تجاری و انتشار محتوی ترجمه شده در سایت
  • بررسی و مطالعه ترجمه وب سایت توسط چند کاربر و مترجم Native بعد از پایان کاراز ابتدای طراحی سایت، با خدمات ترجمهوبسایت ، تا انتها  کنار شما خواهیم بود.

برای اطلاع از تعرفه های  وب سایت با کارشناسان مشاور ما تماس بگیرید.

 

 

  • پاسداران بوستان دوم پلاک 36 واحد 2
  • 021-26710346
  • 021-22849601
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

logo-samandehi

index5

ارسال پیام

  Mail is not sent.   Your email has been sent.