ورود ثبت نام

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

پایان نامه و پروپوزال

 Thesis and Proposals

گروه پچواک  با همکاری مجموعه ای از نخبگان و فارغ التحصیلان دانشگاهی آماده خدمت رسانی به تمامی شما دانشجویان می باشد. انجام پروژه ها با ارسال موضوع شروع و تا ارائه کار به صورت فایل صحافی شده توسط  پچواک  پایان می یابد. گروه تخصصی ما بر این باور است که تنها انجام پروژه، وظیفه ما نیست و در قبال پروژه های ارسالی تعهد اموزش دارد، تا جایی که پس از ارسال کار و تایید نهایی، اقدام به اموزش دانشجو خواهد کرد.

 

ارائه موضوع پروپوزال و پایان نامه

ارائه موضوع پروپوزال توسط موسسه ارائه چندین موضوع مبتنی بر جدیدترین مقالات روز دنیا در رشته مورد نظر، انتخاب یکی از موضوعات پروپوزال توسط دانشجو (البته با تأیید استاد راهنما). ضمنا امکان بررسی پیشینه موضوع پروپوزال در ایران داک نیز وجو دارد.

ارائه موضوع پروپوزال از طرف دانشجو بررسی و تحقیق در حوزه موضوع ارسالی پروپوزال توسط پژوهشگران و در صورت نیاز تغییر موضوع پروپوزال یا ارائه موضوعات جدیدتر پروپوزال در همان حوزه ضمنا امکان بررسی پیشینه موضوع پروپوزال در ایران داک نیز وجود دارد.

نگارش پروپوزال

پس از تأیید موضوع پروپوزال و انجام کنفرانس سه نفره بین دانشجو، پژوهشگر و موسسه، نگارش پروپوزال آغاز میشود. در طی این فرایند دانشجو هر زمان که بخواهد امکان برقراری ارتباط با پژوهشگر را دارد. پس از نگارش پروپوزال برای دانشجو ارسال میگردد که پس از مطالعه پروپوزال توسط دانشجو و در صورت نیاز آموزش در راستای درک بیشتر موضوع، پروپوزال برای استاد راهنما ارسال میگردد. در صورت نیاز اصلاحات پروپوزال، بصورت کامل انجام میشود و در نهایت برای تأیید پروپوزال به قسمت پژوهش دانشگاه ارسال می شود.

 

ارائه موضوع و پروپوزال نهایی شده از طرف دانشجو. در صورتی که پروپوزال تائید شده برای ما ارسال شود پژوهشگر به بررسی پروپوزال پرداخته و بعد از برقرای کنفرانس سه نفره نظر نهایی خود را در مورد پروپوزال اعلام میکند در صورت تائید پژوهشگر مبنی بر انجام کار، پایان نامه شما اغاز می شود، در صورتی که پروپوزال ارسالی نیاز به اصلاحات و نگارش مجدد داشته باشد توسط پژوهشگر انجام می پذیرد.

ارائه بخشی از پایان نامه و درخواست برای انجام مابقی آن بررسی فصول انجام شده پایان نامه و اعلام نظر نهایی در مورد ادامه کار پایان نامه توسط پژوهشگر، انجام اصلاحات مورد نیاز

لازم به ذکر است در تمامی مراحل انجام پایان نامه و پروپوزال، دانشجو می تواند با موسسه و پژوهشگر خود ارتباط برقرار کند در صورتی که در میانه کار، پژوهشگر از ادامه کار پروپوزال و یا پایان نامه سر باز زند موسسه ملزم به انتخاب پژوهشگری در همان زمینه پروپوزال و یا پایان نامه به دانشجو را دارد.

 

تمامی اصلاحات پروپوزال و پایان نامه در مراحل انجام پایان نامه و پروپوزال بر عهده پژوهشگر می باشد که انجام و برای دانشجو ارسال می گردد.

ارائه موضوعات به دانشجو و انجام کنفرانس برای درک بیشتر موضوعات پروپوزال بدون دریافت هزینه ای انجام می پذیرد.

پژوهشگران موسسه عموما از فارغ التحصیلان دانشگاه های سراسری تهران می باشند.

 

ارائه پایان نامه به صورت فاز به فاز خواهد بود که هم امکان مطالعه دانشجو را فراهم اورد و هم استاد راهنما در هر مرحله از کار توانایی مشخص کردن اصلاحات پایان نامه را داشته باشد.

هزینه نگارش پروپوزال و پایان نامه نیز به صورت فاز به فاز خواهد بود که این امر نیز در جهت رفاه حال دانشجویان عزیز قرار گرفته است.

امکان جلسه حضوری و کنفرانس تلفنی در هر مرحله از کار پروپوزال و پایان نامه برای دانشجو وجود دارد.

 

مدت زمان هر مرحله از فرآیند پروپوزال نویسی و نگارش پایان نامه:

 • نگارش پروپوزال حداکثر دو هفته
 • نگارش هر فصل از پایان نامه حدود ۲۰ روز
 • انجام اصلاحات پروپوزال و پایان نامه در کوتاه­ترین زمان ممکن
 • نحوه پرداخت هزینه جهت نگارش پروپوزال:
 • ۳۰% مبلغ قرارداد پروپوزال به عنوان پیش پرداخت برای شروع نگارش پروپوزال
 • ۷۰% هنگام تحویل پروپوزال
 • انجام اصلاحات و مشاوره در خصوص انجام پروپوزال یا پایان‌نامه رایگان می­باشد.

نحوه پرداخت هزینه جهت انجام پایان نامه:

 • ۳۰% مبلغ قرارداد برای شروع فاز اول نگارش پایان نامه (فصل اول و دوم)
 • ۷۰% مابقی طی دو قسط جهت فاز دوم نگارش پایان نامه (فصل سوم) و فاز سوم (فصل چهارم و پنجم) نگارش پایان نامه
 • انجام اصلاحات و مشاوره در خصوص انجام پروپوزال یا پایان نامه رایگان می­باشد.

در صورت نیاز به مشاوره در زمینه انجام پروژه های تحقیقاتی و دانشجویی همکاران ما در موسسه شریف پژوهان در تمامی مراحل از تعیین موضوع تا تدوین پروپوزال، اجرای پایان نامه و … همراه شما خواهند بود.

 • پاسداران بوستان دوم پلاک 36 واحد 2
 • 021-26710346
 • 021-22849601
 • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

logo-samandehi

index5

ارسال پیام

  Mail is not sent.   Your email has been sent.