ورود ثبت نام

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

شرایط و ضوابط

 

پیش از ادامه کار و استفاده از خدمات گروه مترجمین پچواک، نیاز است تا شرایط و ضوابط را مطالعه کنید و از محتوای آن آگاهی داشته باشید. توجه کنید که انتخاب گزینه ادامه کار و درخواست هرگونه سفارش به پچواک به به معنی موافقت شما با شرایط و ضوابط پچواک خواهد بود. www.pechvak.com

شرایط کلی

هر سفارشی که توسط کاربر داده می شود بدین مفهوم است که کاربر تمام بندهای شرایط و ضوابط را کاملا درک کرده است.
یک قرارداد زمانی میان کاربر و پچواک منعقد می‌شود که کاربر سفارش خود را در وب سایت ثبت و مبلغ سفارش را به یکی از سه شکل زیر پرداخت نماید.
پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی
پرداخت از طریق واریز بانکی یا خودپرداز، در صورت استفاده از این روش پرداخت، کاربر موظف به ثبت فیش پرداختی در وب سایت است.
پرداخت اعتباری

نرم افزار تخمینی از هزینه و زمان مورد انتظار انجام سفارش را در اختیار کاربر قرار می دهد اما بدیهیست زمان و هزینه نهایی انجام سفارش در زمان پرداخت به کاربر اعلام خواهد گردید و شرکت تعهدی در قبال انجام کار در زمان و قیمت تخمینی نخواهد داشت.
مبلغ، کیفیت و زمان تحویل دهی سفارش به کاربر اطلاع داده خواهد شد.
شرکت در قبال عدم دسترسی منظم کاربر به وب سایت و عدم بررسی اعلان ها از سوی کاربر مسئولیتی نخواهد داشت
شرکت دسترسی مداوم و بی وقفه به وب سایت را متضمن نمی شود.
ایجاد هرگونه ارتباط خارج از محدوده وب سایت (تلفن، موبایل، ایمیل، حضوری و ...) و یا ارسال اطلاعات تماس در موارد قبل در وب سایت از کاربر به مترجم، که باعث شناسایی کاربر به مترجم گردد، موجب سلب مسئولیت پچواک در قبال سفارش های کاربر می شود.


 لغو، مرجوعی و خدمات پس از فروش

گروه پچواک می تواند طبق صلاحدید خود هر گونه قرارداد را با یک اعلان لغو نماید. این اعلان می تواند به صورت ایمیل، سیستم پیغام گذاری، تلفن، فکس و ... باشد. در صورتی که یک قرارداد از سوی گروه پچواک لغو گردد. گروه پچواک کل مبلغ آن سفارش را به کاربر باز خواهد گرداند.
کاربر می تواند طبق صلاحدید خود هر گونه قرارداد را با یک اعلان لغو نماید. روش های اعلان در روزهای کاری و ساعات اداری است. در صورتی که یک قرارداد از سوی کاربر لغو گردد. گروه پچواک، ترجمه های انجام شده را در قبال دریافت هزینه آن به علاوه 15 درصد از هزینه کل سفارش، به عنوان جریمه ناشی از لغو، به کاربر تحویل می دهد و این مبالغ از کل هزینه دریافتی کسر و مابقی مبلغ به کاربر بازگردانده خواهد شد.
در صورت وقوع تاخیر در انجام قرارداد از سوی پچواک، کاربر می تواند منتظر اتمام کار بماند و در غیر این صورت مبلغ پرداخت شده به او برگردانده شده و ترجمه به او ارائه نمی شود.
گروه پچواک مسئولیتی درباره خسارات (مالی، جانی و...) ناشی از تاخیر در انجام قرارداد نخواهد داشت .
پچواک مسئولیتی در قبال عدم انجام تعهدات خود که در نتیجه مواردی خارج از اختیار شرکت نظیر وقوع بلایای طبیعی، شرایط غیرعادی، قطعی کلی شبکه اینترنت و دیتا، خرابی در هاستینگ و ... باشد، نخواهد داشت.
گروه پچواک حق دارد تا هر یک یا تمامی خدمات خود را طبق صلاحدید و بدون اطلاع رسانی فراگیر تعلیق، قطع و یا دچار تغییر کند. کاربران می توانند به موارد پیشین اعتراض کنند و دارالترجمه ملزم است تمام هزینه پرداختی و اعتبار ها را فقط برای خدمات انجام نگرفته به کاربر بازگرداند. در مواردی که بخش هایی از خدمات برای سفارش تکمیل شده است، مبلغ بازگردانده شده برای باقیمانده خدمات خواهد بود.
در صورتی که کاربر نسبت به کیفیت سفارش تحویلی اعتراض داشته باشد، این اعتراض توسط تیم سردبیری پچواک مورد بررسی قرار می گیرد و در صورتی تایید تیم سردبیری نسبت به بازپزداخت هزینه سفارش به کاربر توافق می گردد.
دارالترجمه متعهد می گردد به در صورت درخواست مورد تایید کاربر در باره انجام ویرایش ظرف 72 ساعت از تحویل سفارش اقدام کند.


حفظ اطلاعات، محرمانگی و حق مولف

کلیه مترجمان، کارمندان و مدیران گروه پچواک ملزم به حفظ اطلاعات موجود در سفارش کاربر هستند. بدیهی است که مراجع قانونی با ارائه حکم دادگاه قادرند به این اطلاعات دسترسی داشته باشند.
تمام حقوق مادی و معنوی سفارش ترجمه و بازخوانی شده متعلق به کاربر خواهد بود.
گروه پچواک در ارتباط با محتوای سفارش هیچ گونه بررسی انجام نمی دهد و کلیه مسئولیت های مرتبط با محتوای سفارش و ترجمه آن ها نظیر مغایرت با شعائر دینی، اخلاقی و عرفی جامعه، افشای اطلاعات محرمانه اشخاص حقیقی یا حقوقی و هرگونه مطلبی که ترجمه و نشر آن برخلاف قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران باشد، به عهده کاربر است.
کلیه حقوق محتوای وب سایت شامل متن ها، تصاویر، تبلیغات، پیوندها و ویدئو ها متعلق به وب سایت پچواک است و کاربر تحت هیچ شرایطی مجاز به تغییر، فروش، کپی برداری یا به اشتراک گذاشتن هیچ بخشی از محتویات وب سایت ندارد.

  • پاسداران بوستان دوم پلاک 36 واحد 2
  • 021-26710346
  • 021-22849601
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

logo-samandehi

index5

ارسال پیام

  Mail is not sent.   Your email has been sent.